Mazowieka Gala Sportu

WARSZAWA Teresinianie   znaleźli się w gronie nagrodzonych sportowców z Mazowsza. Samorząd województwa podczas uroczystej gali w Centrum Olimpijskim w Warszawie wręczył zawodniczkom i zawodnikom nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe.

Marszałek Adam Struzik spotkał się z młodymi medalistami, którzy w 2021 roku odnosili sukcesy w kraju i za granicą. W tym gronie znalazło się 342 sportowców z Mazowsza, medalistów mistrzostw świata, mistrzostw Europy, Polski oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii młodzik, junior młodszy, junior i młodzieżowiec. Na gali obecna też była Elżbieta Lanc, członek zarządu, oraz Adam Orliński, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Wśród nagrodzonych znaleźli się również wychowankowie Ludowego Klubu Sportowego Mazowsze Teresin – reprezentanci sekcji zapaśniczej i łuczniczej. Nagrodzeni zapaśnicy to Fabian Niedźwiedzki, Hubert Wiśniewski, Wojciech Wysocki, Patryk Ciurzyński, Bartłomiej Nowakowski, Adrian Wagner, Kacper Selerski. Natomiast w łucznictwie nagrodzone zostały same dziewczęta – Natalia Skrok, Joanna Świerżewska, Marta Narloch, Oliwia Dylik, Alicja Zygmunciak, Maria Małolepsza, Izabela Woźniak.

BN

Fot. UG Teresin

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz