Konkurs na świąteczną kartkę

fot.pixabay

IŁÓW Wójta gminy Iłów ogłosił kolejną edycję Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Świąteczną 2022. Wziąć udział może być każdy mieszkaniec lub uczeń z gminy Iłów w wieku do 18 lat.

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie i samodzielne wykonanie kartki świątecznej, zawierającej elementy charakterystyczne dla gminy Iłów np. panoramę okolic lub herb gminy. Inspiracją mogą być walory przyrodnicze, stroje ludowe, hafty, wycinanki, rękodzieło artystyczne charakterystyczne dla regionu. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej, w tym również grafika komputerowa.

Kartki świąteczne wraz z kartą zgłoszenia i oświadczeniem dotyczącym zgody na przetwarzanie danych osobowych należy dostarczyć osobiście do urzędu gminy i zostawić w holu w specjalnie przygotowanej skrzynce w godzinach pracy urzędu lub przesłać drogą pocztową do dnia 1 grudnia na adres: Urząd Gminy w Iłowie ul. Płocka 2, 96-520 Iłów z dopiskiem „Gminny Konkurs Plastyczny”. Rozstrzygnięcie konkursu przed 10 grudnia. Wyniki zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej ilow.pl oraz profilu Urząd Gminy Iłów na Facebook wraz z publikacją prac. Czekają atrakcyjne nagrody.

 BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz