Halowe Wyzwanie Biegowe na Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Dnia Pluszowego Misia zapraszamy na halowe Wyzwanie Biegowe oraz mini festyn dla dzieci.

Nasza impreza odbędzie się 26 listopada 2022 o godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

W wyzwaniu mogą wziąć dzieci w wieku od 4 do 12 lat w podziale na 3 kategorie wiekowe:

• od 4 do 6 lat

• od 7 do 9 lat

• od 10 do 12 lat

Na trasie będą znajdowały się stacje/przeszkody, na której zawodnicy będą musieli pokonać, np. bieg przez opony, wskoki na skrzynię, czołganie. Będzie również linowy tor przeszkód, a także przeszkody na drabinkach.

W związku z tym, że halowe wyzwanie biegowe będzie miało krótsze dystanse, z racji miejsca odbywania się zawodów, stawiamy głównie na tor przeszkód. Zawodnicy będą również pokonywać tenże tor samodzielnie, indywidualnie na czas, by zapewnić Wam bezpieczeństwo podczas imprezy. Nad przebiegiem będą czuwać sędziowie i wolontariusze, a o Wasze zdrowie zadba służba medyczna.

Poszczególne kategorie wiekowe będą miały zróżnicowane tory przeszkód, dostosowane do wieku i możliwości uczestników. Czas na pokonanie toru zajmować będzie od 1,5 do 3 minut (średnia). Zawodnicy czekający na swój start, bądź Ci, którzy skończyli zawody, będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych na Dzień Misia. Wyzwanie Biegowe odbywać się będzie na dużej sali gimnastycznej, pozostałe atrakcje na sali judo.

Pamiętajcie, że najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa, a rywalizacja to tylko dodatkowy aspekt tego wydarzenia.

Zgłoszenia do zawodów dzieci przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza i przesłanie zgłoszenia na adres mosir@mosir.sochaczew.pl ze wskazaniem daty zawodów. Obowiązuje limit łącznie 100 miejsc z wszystkich kategorii wiekowych. W przypadku wolnych miejsc można się będzie zapisać na miejscu, w biurze zawodów. Udział w biegu jest bezpłatny.

Mamy nadzieję, że halowe wyzwanie biegowe sprawi Wam tyle radości, co edycje terenowe w Karwowie i Chodakowie.

Wyzwaniu biegowemu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje w związku z Dniem Pluszowego Misia. Chętne dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach tematycznych, zapraszamy również na malowanie buziek, balony czy watę cukrową. Wstęp wolny.

Karta zgłoszenia -Wyzwanie biegowe 26.11.2022.doc

Regulamin Wyzwanie Biegowe hala.docx

MOSiR

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz