CPK zaprasza na spotkanie

Centralny Port Komunikacyjny zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie budowy planowanej linii kolejowej nr 5 i 50 na odcinku CPK-Sochaczew-Włocławek-Lipno. Spotkanie odbędzie się w środę 16 listopada o godz. 17.00 w Hotelu Chopin przy ul. Traugutta.

Spotkanie konsultacyjno-informacyjne ma na celu:

– prezentacje założeń i różnych wariantów przebiegu linii kolejowej;

– przekazanie informacji na temat procesu i planowania realizacji inwestycji;

– uzyskanie informacji na temat odszkodowań;

– wyrażenie uwag i przekazanie wniosków w zakresie prezentowanych wariantów (wyniki ankiety będą miały wpływ na wybór i kształt wariantu inwestorskiego).

Mapy z sześcioma wariantami przebiegu kolei dużych prędkości: https://sway.office.com/bOdWtQ1RMSskiLWD

Mapy można obejrzeć także w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. 1 Maja (I piętro). W kramnicach wywieszono wielkoformatowe mapy, by każdy zainteresowany tematem mógł zapoznać się z planowanym przebiegiem kolei. Mapy można oglądać w godzinach pracy biblioteki.

Na stronie https://sway.office.com/bOdWtQ1RMSskiLWD znajduje się ankieta konsultacyjna, poprzez którą można już dziś wyrazić swoje zdanie o kreślonych w ramach studium Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego planach. Na opinie mieszkańców CPK czeka do 9 grudnia.

Szerzej o sprawie i stanowisku władz miasta pisaliśmy tu: https://www.sochaczew.pl/home/newsshow2/37349?title=Warunkowe-tak-dla-jednego-wariantu&sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz