32-latek zatrzymany za kradzież biżuterii

Mieli dokładnie posprzątać działkę, ale jeden z nich wziął to zbyt dosłownie. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież złotej biżuterii o wartości kilku tysięcy złotych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. W ręce Policji wpadł również jego poszukiwany kolega.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali poinformowani o kradzieży biżuterii. W czasie, gdy doszło do przestępstwa, na posesji pokrzywdzonej przebywało dwóch mężczyzn, którzy wykonywali prace porządkowe. Tylko jeden z nich miał dostęp do pomieszczenia w którym ukryto złotą biżuterię o wartości kilku tysięcy złotych.

Zgłaszająca, która znała tylko imiona mężczyzn, zapłaciła im za wykonaną pracę, a krótko po tym zauważyła, że została okradziona. Policjanci szybko ustalili, że sprawcą przestępstwa może być 37-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego. Podczas przeszukania, znaleziono u niego metalowe pudełko ze skradzioną biżuterią. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

W ręce policjantów wpadł również jego 32-lega kolega z którym porządkował działkę pokrzywdzonej. Okazało się, że był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary pozbawiania wolności.

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego usłyszał wczoraj zarzut kradzieży, która jest zagrożona karą do 5 lat pozbawienia wolności. Tego samego dnia, policjanci doprowadzili 32-latka do zakładu karnego.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz