WYBIŁ SZYBY W DWÓCH WIATACH PRZYSTANKOWYCH

fot.podglądowe
Reklamy
Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Sochaczewa podejrzewanego o wybicie szyb w dwóch wiatach przystankowych. Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do popełnionych przestępstw, które są zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Do sochaczewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o uszkodzeniu mienia na ul. Sienkiewicza. Na miejsce pojechali policjanci, którzy w rozmowie ze zgłaszającą ustalili, że nieznany mężczyzna rzucił dużym kamieniem w szybę wiaty przystankowej, wsiadł do taksówki i odjechał.

W trakcie dalszych czynności ustalono, że sprawcą przestępstwa jest 35-letni mieszkaniec miasta. Został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że ten sam mężczyzna odpowiada za wybicie dwóch szyb wiaty przystankowej na ul. 15 Sierpnia, czego dopuścił się wspólnie z dwiema innymi osobami.

Podejrzany 35-latek usłyszał w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie dwa zarzuty uszkodzenia mienia. Przyznał się do popełnionych przestępstw za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz