Rondo w Żukowie – informacja o czasowej zmianie organizacji ruchu

fot.podgladowe
Reklamy

Informujemy, iż w związku wykonywaniem przez firmę STRABAG warstwy ścieralnej na skrzyżowaniu ul. Brukowej i ul. Harcerskiej od soboty, 22.10.2022 r do niedzieli, 23. 10.2022 r. zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

Zmieniona organizacja ruchu 22 października rozpocznie się od  godziny 7:30. Zamknięty dla ruchu będzie wlot ul. Harcerskiej (wlot na skrzyżowanie od strony szpitala), a także wlot od miejscowości Helenka. Dodatkowo zamknięta dla ruchu będzie ul. Sikorskiego.

Ruch po rondzie odbywał się będzie w sposób wahadłowy tylko w dwóch kierunkach po wlotach ul. Brukowej (wlot od strony mostu) i ul. Harcerskiej (wlot od strony miejscowości Żuków). Ze względu na zamknięcie wlotu ul. Harcerskiej od strony szpitala ruch będzie kierowany na ul. Batalionów Chłopskich, a następnie przez miejscowość Altanka i Helenka do obowiązującego objazdu. Osoby podróżujące od strony ul. Brukowej (wlot od strony mostu) do centrum i szpitala proszone są o kierowania się objazdem do miejscowości Helenka, a następnie przez miejscowość Altanka i ul. Batalionów Chłopskich.

Prosimy o dostosowanie się do obowiązujący znaków i zaleceń osób kierujących ruchem. Roboty w dniu 22.10.2022 potrwają do godziny 17:00. Planowane zakończenie robót bitumicznych na rondzie w Żukowie nastąpi w dniu 23 października 2022 r.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz