Nietrzeźwy 43-latek doprowadził do klolizji drogowej

fot. policja
Reklamy
Miał 3 promile alkoholu w organizmie, doprowadził do kolizji z BMW, a policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mieszkaniec Sochaczewa został zatrzymany. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze zostali powiadomieni, że na skrzyżowaniu Al. 600-lecia i ul. Trojanowskiej doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Na miejsce pojechał patrol Policji.

Na miejscu mundurowi ustalili, że 24-letni kierowca BMW jechał od strony Chodakowa w kierunku centrum miasta. Gdy na sygnalizatorze zapaliło się czerwone światło, zatrzymał się, a jadący za nim kierowca peugeota doprowadził do kolizji pojazdów.

W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że sprawca zdarzenia drogowego jest nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo, w saszetce 43-latka znaleziono marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Auto zostało usunięte z drogi na jego koszt.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości będąc uprzednio skazanym za to samo przestępstwo oraz posiadania narkotyków. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz