Listopadowe zmiany rozkładu

fot. KM

SOCHACZEW Przypominamy, że od 6 listopada nastąpiła kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich, która potrwa do 10 grudnia br. Najważniejsze zmiany zostały wprowadzone od 7 do 10 grudnia. Związane one będą z ograniczeniem ruchu pociągów na linii średnicowej.

W tych dniach przejadą przez nią 3 pociągi w ciągu godziny – obecnie jest ich 16. W związku z tym część połączeń kursowa będzie w relacji skróconej do i z Warszawy Wschodniej lub Warszawy Zachodniej, niektóre zostaną odwołane lub pojadą w innej relacji. Ponadto, od 2 grudnia w godzinach 22.15 – 4.15 na stacji Warszawa Zachodnia obowiązywać będzie nocna przerwa technologiczna. Z tego względu część połączeń KM pojedzie trasami okrężnymi, a część zostanie zastąpiona przez Zastępczą Komunikację Autobusową.

Z kolei na linii Warszawa – Sochaczew – Łowicz Główny kontynuowane będą prace związane z przebudową stacji Ożarów Mazowiecki oraz wymianą systemu sterowania ruchem kolejowym, zarówno na linii , jak i na stacji Warszawa Zachodnia – od 28 listopada.   Wszystkie te prace spowodują ogromne utrudnienia w prowadzeniu ruchu pociągów na tej linii. Część połączeń zostanie odwołana, natomiast wybrane pociągi na różnych odcinkach zostaną zastąpione przez ZKA.

Więcej informacji na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/zmiana-rozkladu-jazdy-od-6-listopada-2022-r.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/rozklad-jazdy-pociagow-km-wazny-w-dniach-6-xi-10-xii-2022r.

opr.atu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz