Kradli olej napędowy usłyszeli już zarzuty w recydywie

fot.policja
Reklamy

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzieże paliwa, również na terenie powiatu pruszkowskiego i warszawskiego zachodniego. Przestępstw mieli dopuścić się w warunkach recydywy. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu warszawskiego zachodniego podejrzewanego o włamanie do zbiornika paliwa i kradzież oleju napędowego z koparki zaparkowanej w Starym Dębsku. Z ustaleń wynika, że mężczyzna wspólnie z inną osobą ukradł łącznie 270 litrów paliwa.

W toku dalszych czynności ustalono drugiego podejrzewanego, którym okazał się 27-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej jednostki.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, której mieli dopuścić się w krótkich odstępach czasu oraz kradzieży około 80 litrów paliwa do której doszło w powiecie pruszkowskim. Starszemu z mężczyzn zarzuca się dodatkowo, że Błoniu ukradł około 90 litrów oleju napędowego. Przestępstw mieli dopuścić się w warunkach recydywy. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz