KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

fot.archiwum
Reklamy

Jak co roku na Wszystkich Świętych, Zakład Komunikacji Miejskiej uruchamia dodatkowe linie komunikacyjne. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny będzie od poniedziałku 24 października na stronie internetowej zkm.sochaczew.pl, natomiast 28 października będzie sukcesywnie rozwieszany na przystankach ZKM.

I tak we wtorek, 1 listopada obowiązuje rozkład jazdy, jak w dni świąteczne, dodatkowo od 31 października do 2 listopada uruchomione będą specjalne linie cmentarne. W poniedziałek 31 października i we środę 2 listopada kursować będzie jedna linia cmentarna, a we wtorek 1 listopada będą to cztery linie cmentarne, oto ich przebieg:

Linia LC1

wyruszy z zajezdni ZKM w kierunku cmentarza komunalnego, skąd pojedzie ulicami Trojanowską, 600-lecia, Piłsudskiego, skręci na dworzec PKP i stąd pojedzie dalej ulicami Łuszczewskich, 15 Sierpnia, przez Malesin i Kozłów Biskupi do Energop. Trasa powrotna będzie taka sama, czyli przez Kozłów Biskupi, dworzec PKP i Trojanowską pod cmentarz komunalny.

Pierwszy kurs spod cmentarza komunalnego w kierunku Energop 8:00, ostatni z przystanku Energop do cmentarza komunlanego 14:45). Linia LC1 będzie kursować 31 października oraz 1 i 2 listopada w godzinach 7:53– 15:30.

Linia LC2

autobus będzie kursował na trasie cmentarz komunalny- Staszica – Szpital –Żuków Harcerska –Chodaków nad Bzurą/Okrąglak/Kościół –Młyn Repsz –Łąkowa – cmentarz komunalnyŁąkowa –Młyn Repsz- Chodaków Rondo/LE/nad Bzurą – Żuków Harcerska- Szpital- Pl. Dominika- Staszica – Trojanowska Zwycięstwa- cmentarz komunalny. Pierwszy autobus linii LC2 wyruszający z Trojanowa o godz. 7:00, przez ul. Staszica Szpital, Chodaków dotrze planowo na cmentarz komunalny o godz. 7:39, ostatni kurs wjeżdżający rozkładowo z cmentarza komunalnego o 14:12, przez Młyn Repsz, Chodaków, Żuków Harcerska, Szpital, Pl. Dominika, Staszica dotrze na przystanek Trojanów ok 14:50, gdzie autobus skończy bieg.

Linia LC2 będzie kursować 1 listopada, w godzinach 7:00-14:50T.

Linia LC3

wyruszy z zajezdni na osiedle Korczaka o 7:40, z osiedla Korczaka o 7:58, pojedzie ulicą Wyszogrodzką przez Chodaków , Kistki do Trojanowa, gdzie autobus skręci w ulicę Trojanowską i dojedzie do cmentarza komunalnego. Tu także trasa powrotna będzie taka sama, czyli przez ulicę Trojanowską, Kistki , Chodaków do osiedla Korczaka.

Linia LC3 będzie kursować w dniu 1 listopada, w godzinach 7:40 – 15:03T (ostatni kurs z cmentarza komunalnego na oś. Korczaka 14:25).

Linia LC4

wyjedzie z ul. Trojanowskiej do Energop przez Kozłów szkoła, Kozłów Biskupi o godz. 7:51, z przystanku Energop wyruszy o 8:25 w kierunku cmentarza komunalnego przez Kozłów Biskupi, Malesin, 15 sierpnia, Okrzei, PKP, Traugutta, Staszica, Trojanowską. Trasa powrotna będzie taka sama czyli cmentarz komunalny, Trojanowska, Staszica, Traugutta, PKP, Okrzei, 15 sierpnia, Malesin, Kozłów szkoła, Kozłów Biskupi, przystanek Energop.

Linia LC4 będzie kursować 1 listopada, w godz. 7:51 – 16:14T (ostatni kurs z cmentarza komunalnego 15:10, ostatni kurs z przystanku Energop 15:46 do Trojanowa)

Uwaga!

Na przejazd autobusami komunikacji miejskiej należy posiadać ważny bilet.

Dyrektor

Zakład Komunikacji Miejskiej

w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz