Kiermasz świąteczny – 11 grudnia. Niebawem ruszą zapisy

Fot. CK Wisła
Reklamy

Kiermasz świąteczny organizowany co roku w grudniu przez Wydział Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie to niewątpliwie jedna z największych świątecznych imprez wystawienniczo-promocyjnych w tej części Mazowsza. Kiermasz „Boże Narodzenie na Mazowszu”, to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w niedzielę, 11 grudnia w Hotelu Chopin w Sochaczewie.

W tym roku będzie to 10 – jubileuszowa edycja, stąd też organizator szykuje kilka nowych atrakcji dla odwiedzających tego dnia to świąteczne wydarzenie.

Do świąt Bożego Narodzenia pozostały dwa miesiące. Przed tym ważnym dla nas wszystkich czasem Starostwo Powiatowe w Sochaczewie wraz z hotelem Chopin organizuje kiermasz świąteczny. Wydarzenie, które promuje lokalnych artystów i twórców a także koła gospodyń wiejskich, jest doskonałym miejscem, by zaprezentować swoje wyroby mieszkańcom powiatu sochaczewskiego.

Już teraz warto zarezerwować sobie tę przedświąteczną niedzielę na odwiedzenie naszego kiermaszu, który od pierwszej swej edycji cieszy się niesłabnącą popularnością tak wśród wystawców, jak i zwiedzających. Każdego roku swoje świąteczne wyroby – ozdoby, stroiki czy wypieki prezentuje około 80 wystawców z całego Mazowsza a także Łowicza czy Skierniewic.

Pragniemy poinformować, iż zapisy na stoiska wystawiennicze organizatorzy będą przyjmować od 2 listopada br.. Należy dzwonić pod następujący numer telefonu: 46 864 18 30, 605 045 731 w godzinach 8.00-16.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających udział w nim jest bezpłatny.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

fot.pixabay

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz