Jak parkować pod cmentarzami?

fot.policja
Reklamy

Zmianie ulegnie organizacja ruchu przy sochaczewskich cmentarzach w okresie od 29 października do 2 listopada włącznie. Policyjne kontrole przed cmentarzami w całym kraju ruszają już jednak od piątku 28 października. Oto najważniejsze założenia w zmianach oranizacji ruchu przy trzech sochaczewskich nekropoliach:

Cmentarz przy ul. Traugutta
Jadąc od ulicy Warszawskiej na ul. Traugutta, po prawej stronie dozwolone będzie parkowanie skośne, a nie jak zazwyczaj równoległe. Po lewej stronie ulicy dopuszczone zostanie parkowanie równoległe, ale nie będzie dotyczyć przejść dla pieszych. Postój tu będzie dozwolony do czterech godzin. Jeśli ktoś zaparkuje pojazd na przejściu dla pieszych, auto zostanie odholowane na koszt właściciela pojazdu. Jak co roku, przy bramie cmentarza zostanie wyznaczone miejsce dla policji oraz by osoby starsze i niepełnosprawne miały możliwość swobodnego opuszczenia pojazdu. Nie będzie jednak możliwości zaparkowania auta w tym miejscu. W ulicę Cmentarną mogą wjechać wyłącznie jej mieszkańcy. W ramach czasowej organizacji ruchu na odcinku ul. Traugutta (od Reymonta do Ziemowita) nie będzie obowiązywać regulamin Strefy Płatnego Parkowana.

Cmentarz Komunalny
Na Trojanowskiej, jej odcinku od ul. Przylasek do ul. Wypalenisko, obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania i postoju po obydwu stronach jezdni. Przy ul. Trojanowskiej będzie dopuszczone parkowanie, ale jedynie poza jezdnią. Od domu bankietowego Arkadia do ul. Przylasek po prawej stronie obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania i postoju. Na ul. Przylasek obowiązywał będzie ruchu jednokierunkowy w kierunku skrzyżowania z ul. Piaszczystą oraz zakaz zatrzymywania się po prawej stronie jezdni. Od ulicy Piaszczystej obowiązywać będzie zakaz wjazdu – postawiona zostanie zapora drogowa.

Cmentarz przy al. 600-lecia
W tym rejonie nie wprowadza się żadnych zmian. Kierowcy korzystają z osiedlowych parkingów. W kierowaniu ruchem jak zawsze pomogą policjanci sochaczewskiej drogówki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz