Apel o pomoc

Zwracamy się z gorącą prośbą o przyłączenie się do pomocy mieszkańcowi Paprotni panu Tomaszowi Stanisławskiemu, który zbiera fundusze na profesjonalną rehabilitację neurologiczną, neuropsychologiczną oraz neurologopedyczną po pęknięciu tętniaka mózgu i udarze. Miesięczny koszt takiej terapii to aż 25 tysięcy zł! Do końca roku potrzeba więc aż 100 tys. zł. Bez pomocy ludzi dobrej woli rodzina pana Tomasza nie jest w stanie udźwignąć tak dużej kwoty.

Mojego tatę zapewne zna każdy mieszkaniec gminy Teresin – nieraz pewnie się z nim minęliście na drodze, kiedy jechał zielonym beczkowozem (…). Do 27 lipca tego roku nie sądziliśmy, że kiedyś będziemy musieli prosić kogoś o pomoc. Zbieramy pieniądze na rehabilitację w prywatnym ośrodku, gdzie miesięczny pobyt kosztuje w granicach 25 tysięcy złotych. Wiadomym jest, że rehabilitacja będzie kilku – lub kilkunastomiesięczna. W imieniu mojego taty prosimy was o wsparcie! – apeluje na facebooku córka pana Tomasza Natalia Krukowska.

Szczegółowe informacje, w jaki sposób można przyłączyć się do akcji pomocy panu Tomaszowi Stanisławskiemu, znajdziecie Państwo na plakacie.

UG Teresin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz