24-latka podejrzana o usiłowanie zabójstwa tymczasowo aresztowana

Fot. symboliczne Policja
Policjanci zatrzymali 24-letnią mieszkankę gminy Iłów podejrzaną o usiłowanie zabójstwa. Ranny 32-latek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy, które realnie zagrażały jego życiu. Podejrzana usłyszała zarzut i została tymczasowo aresztowana na okres trzech miesięcy. Policjanci czekają, aż stan pokrzywdzonego pozwoli na wykonanie czynności procesowych z jego udziałem. Kobiecie grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności.
W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci zostali powiadomieni przez ratownika medycznego, że do szpitala został przewieziony mężczyzna z poważnymi obrażeniami głowy i barku. Policjanci pojechali do domu w gminie Iłów, skąd zespół ratownictwa medycznego zabrał rannego 32-latka.

W trakcie wykonywanych czynności zabezpieczono przedmioty, które mogły być wykorzystane do popełnienia przestępstwa. W tym samym czasie rozpoczęto również poszukiwania 24-latki, którą kryminalni podejrzewali o spowodowanie poważnych obrażeń u mieszkańca powiatu sochaczewskiego. Została zatrzymana kilka godzin po zdarzeniu i doprowadzona do sochaczewskiej komendy.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanej na okres trzech miesięcy. Grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz