Zaprezentuj się na dożynkach powiatowych

fot. podglądowe
Reklamy

Dożynki powiatowe już 18 września w Brochowie. Obok zaplanowanych uroczystości kościelnych oraz części rozrywkowo-artystycznej organizatorzy – Starostwo Powiatowe i Gmina Brochów przewidują jak każdego roku możliwość zaprezentowania swojego dorobku przez instytucje i placówki z terenu powiatu sochaczewskiego.

Swoje stoiska wystawienniczo-doradcze będą mieli przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa czy Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – oddział Bielice.

Ofertę swoją zaprezentują także instytucje państwowe związane z pomocą społeczną np. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Swoje rękodzielnicze wyroby wystawią m.in.: Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, Warsztat Terapii Zajęciowej z Sochaczewa, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z Załuskowa. Nie zabraknie też stoisk komercyjnych, m.in. z gastronomią, zabawkami, rękodziełem, ale i tych branżowych związanych z rolnictwem i polską wsią.

Jeśli lokalni rzemieślnicy z rękodziełem, przedsiębiorcy, ogrodnicy czy firmy oraz instytucje są zainteresowane wystawieniem się podczas dożynek powiatowych w Brochowie (plac przy Bazylice), prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 501 416 329. Zachęcamy do udziału w dożynkach także Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu sochaczewskiego.

Liczba stoisk wystawienniczych jest ograniczona, dlatego już dziś zachęcamy do zaprezentowania swoich wyrobów podczas dożynek. To doskonała okazja do promocji Państwa firmy czy instytucji z brany finansowej, ubezpieczeniowej czy typowo usługowej, rolniczej.

 Starostwo Powiatu w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz