SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 22-LATKI

fot.policja
Reklamy

Funkcjonariusze z Sochaczewa ustalili miejsce w którym może przebywać 22-latka. Krótko po tym, policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku zauważyli 22-latkę na jednym z parkingów na terenie powiatu płockiego. Poszukiwania zostały zakończone.
Dziękujemy naszym kolegom z Radomia i Płocka za pomoc w poszukiwaniach.

 

asp. Agnieszka Dzik

Zaginęła 22 -letnia Magdalena Hryb
 Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie prowadzi poszukiwania zaginionej Magdaleny Hryb. Osoby, które widziały kobietę, której wizerunek publikujemy, proszone są o pilny kontakt z dyżurnym sochaczewskiej jednostki lub numerem 112.

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie prowadzi poszukiwania 22-letniej Magdaleny Hryb, która dzisiaj około godziny 13. wyjechała z domu w Pieczyskach Iłowskich pojazdem marki Ford Fiesta koloru szarego o nr rej. WSC 815AP.

Kobieta ubrana była w spodnie dżinsowe koloru jasnoniebieskiego i białe buty marki Adidas z różowymi paskami.

Magdalena Hryb ma około 160 cm wzrostu, normalną budowę ciała, włosy ciemne do ramion i brązowe oczy. Na zębach (na górnym i dolnym łuku) ma aparat ortodontyczny.

Osoby, które widziały Magdalenę Hryb lub mają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, tel. 47 70 55 222 lub numerem 112.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz