Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Sochaczewa

Zapraszamy do wzięcia udziału w corocznym Turnieju Siatkówki o Puchar Burmistrza Sochaczewa, który odbędzie się w dniach 1-2.10.2022r. w halach sportowych przy ul. Chopina 101 i Kusocińskiego 2.

Początek turnieju – godzina 9.00., (przybycie drużyn godz. 8.30).
Nagrodą za I miejsce jest możliwość startu w najbliższym XXVIII sezonie rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej bez wpłaty wpisowego. Liga inauguruje rozgrywki 16.10.2022 r.
Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 27.09.22r. drogą mailową na adres: halowasochaczew@wp.pl (nazwa drużyny i numer telefonu), informacje pod nr telefonu: 667 080 171.

Obowiązuje wpisowe w kwocie 100 zł od drużyny.
Limit 12 drużyn, szczegółowy system rozgrywek podany zostanie po zamknięciu przyjmowania zgłoszeń. W pierwszym dniu rozgrywek będzie obowiązywał system podziału na grupy. Mecze w tym dniu rozgrywane będą w dwóch halach MOSiR, przy ul. Chopina 101 oraz Kusocińskiego 2.

W niedzielnej fazie rozgrywek zagrają najlepsze drużyny z dnia poprzedniego (przy 12 drużynach – 8 zespołów). Mecze w tym dniu rozgrywane będą w hali sportowej przy ul. Chopina 101.

Losowanie odbędzie się kilka dni przed turniejem w formie transmisji internetowej.

Drużyna składa się z minimum 6, maksymalnie 12 zawodników, składy mogą być mieszane. W turnieju mogą brać udział zawodnicy, który ukończyli 16 lat, osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.
Cztery najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, wybrany zostanie MVP Turnieju.

MOSiR

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz