Sprzątamy lasy w naszej gminie

Gmina Młodzieszyn po raz kolejny włącza się w akcję sprzątania świata.  W tym roku zostaliśmy zaproszeni do udziału w akcji Sprzątania Lasów, która odbywała się pod patronatem Posła Macieja Małeckiego, zorganizowana została przez Fundację Orlen, Orlen Projekt i Energop.

Sprzątanie lasów odbyło się w czwartek, 22 września, wszyscy uczestnicy z wielkim zaangażowaniem podeszli do swojego zadania. Bardzo dziękujemy uczniom kl. 6 Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie, nauczycielom, druhom z OSP Młodzieszyn oraz wolontariuszom, którzy wzięli udział w akcji. Dziękujemy również organizatorom Fundacji Orlen, Orlen Projekt i Energop, a także Posłowi Maciejowi Małeckiemu, który wspiera naszą Gminę nie tylko w projektach inwestycyjnych, ale także w inicjatywach społecznych.

Podsumowanie  akcji Sprzątania Lasów odbyło się w Osadzie Puszczańskiej w Tułowicach, na które przybyli organizatorzy, wolontariusze ze wszystkich gmin biorących udział w akcji a także przedstawiciele samorządów, w tym Monika Pietrzyk, Wójt Gminy Młodzieszyn. Wszyscy wolontariusze w podziękowaniu za udział w akcji dostali upominki oraz ciepły posiłek.

UG

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz