Powstał audiobook książki „Co się stało z Iwoną Wieczorek” Janusza Szostaka

Reklamy

Kolejna z książek śp. Janusza Szostaka doczekała się swojego wydania w formie audiobooka wydawnictwa Harde. „Co się stało z Iwoną Wieczorek” to jedna z najbardziej znanych pozycji autorstwa Szostaka, dziennikarz poświęcił sprawie Iwony Wieczorek bardzo dużo czasu oraz ciężkiej pracy.

Tajemnicze zaginięcie, którym żyła cała Polska 19-letnia Iwona Wieczorek ostatni raz była widziana w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku w Gdańsku. W poszukiwania – oprócz policji – zaangażowali się jasnowidze, detektywi, rodzina i znajomi dziewczyny. Wielokrotnie obejrzano nagrania z monitoringu, przesłuchano setki świadków, przeszukano okolicę. Bez skutku.
Janusz Szostak jako jedyny dziennikarz zapoznał się z całością akt sprawy. Niezwykle drobiazgowo przeprowadził własne śledztwo, przeanalizował wszystkie zeznania, dotarł do nowych faktów i świadków. Krok po kroku bezstronnie, konsekwentnie i wnikliwie sprawdził każdy trop.
Co stało się z Iwoną? Czy uprowadził ją gang sutenerów, czy stała się ofiarą samotnego mordercy? A może kłamie ktoś z jej najbliższego otoczenia? Mnożą się pytania, wątki i podejrzenia. Szostak bada je i weryfikuje. Ślady stają się coraz bardziej wyraźne. Wszystko wskazuje na to, że sprawca pojawia się już w pierwszym rozdziale.

AUDIOBOOOK DO NABYCIA TU: https://www.wiemiwybieram.pl/audiobook-co-sie-stalo-z-iwona-wieczorek-pp-dfbk-mv93-5PLs/#description

Aleksander Szostak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz