Pieśni patriotyczne w Siódemce

fot.pixabay
Reklamy

SOCHACZEW Szkoła Podstawowa nr 7 im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie zaprasza do udziału w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej. Jury oceni występy solistów i zespołów wokalnych. Zgłoszenia należy nadesłać do 23 października.

Konkurs wraca po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Jego finał odbędzie się w czwartek, 3 listopada, o godz. 9.00 w sali gimnastycznej chodakowskiej „Siódemki”. Natomiast podsumowanie konkursu, podczas którego wystąpią wybrani laureaci, będzie miało miejsce tydzień później, w czwartek, 10 1istopada w kramnicach miejskich o godz. 12.00.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu powiatu sochaczewskiego. Jury oceni występy solistów i zespołów w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI, VII-VIII oraz szkoły średnie. Każdy solista bądź zespół prezentuje jeden utwór o tematyce patriotycznej w języku polskim. Każda szkoła może oddelegować na konkurs jeden, maksymalnie czteroosobowy zespół i dwóch solistów w każdej kategorii wiekowej. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a laureaci dodatkowo nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia należy nadesłać do 23 października pocztą elektroniczną na adres: muzyka.sp7sochaczew@gmail.com, wpisując w tytule maila „konkurs patriotyczny”. Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej szkoły: sp7.sochaczew.pl. Więcej informacji o koordynatora konkursu Kingi Przybylskiej, tel.: 666-282-703.

UM Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz