Nowy rok szkolny w gminie młodzieszyn

1 września we wszystkich szkołach z gminy Młodzieszyn rozpoczął się rok szkolny. Jak co roku, wiązało się to z uroczystym apelem, w którym, obok uczniów, rodziców i nauczycieli, brali także udział przedstawiciele naszej gminy.

W rozpoczęciu roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Młodzieszynie wzięła udział Sekretarz Gminy Anna Sobieraj, w Szkole Podstawowej w Janowie uczestniczyła Marzena Kalinowska, z kolei Szkołę  Podstawową w Kamionie odwiedził Przewodniczący Rady Gminy Sławomir Makowski. Samorządowcy w imieniu Wójt Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk skierowali ciepłe słowa powitania i życzenia do wszystkich uczniów i pracowników oświaty.

Szczególne życzenia i gratulacje z rąk Sekretarz Gminy Anny Sobieraj otrzymała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie Małgorzata Malczewska, która w dniu dzisiejszym obchodziła jubileusz 40–lecia pracy zawodowej.

Na dobry początek roku szkolnego pragniemy również skierować kilka słów do uczniów i nauczycieli.
Drodzy uczniowie, życzymy Wam aby ten rok szkolny był czasem pełnym nowych doświadczeń oraz sukcesów. Aby szkoła była dla Was miejscem, do którego chce się wracać.
Szczególne życzenia powodzenia kierujemy do tegorocznych Pierwszoklasistów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą.
Nauczycielom składamy najserdeczniejsze życzenia pomyślności i satysfakcji z pracy, a wszystkim Rodzicom i Opiekunom życzymy cierpliwości i licznych miłych przeżyć związanych z sukcesami Waszych dzieci.

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz