Internetowy konkurs KRUS

fot.pixabay
Reklamy

MAZOWSZE Rozpoczął się Internetowy Konkurs Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2022. W tym roku partnerem strategicznym Internetowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2022” zostało dobrze znane rolnikom PUH Chemirol, które od przeszło 30 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla rolnictwa w ramach autorskiego programu „Idę po rekord”. Firma ta działa w sektorze środków ochrony roślin, nawozów mineralnych i dolistnych, biostymulatorów, nasion rzepaku i kukurydzy oraz kwalifikowanego materiału siewnego zbóż.

Konkurs KRUS przebiegał w trzech etapach – regionalnym, wojewódzkim i centralnym. Do udziału w XIX edycji zgłoszono 994 gospodarstw indywidualnych. Z każdego województwa wybrano po jednym reprezentancie, którego teraz wybiorą w głosowaniu mieszkańcy kraju.

Z województwa mazowieckiego są to Jadwiga i Wojciech Kempisty. Są oni laureatami etapu wojewódzkiego XIX Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” na Mazowszu. Gospodarze ci w dwóch oborach utrzymują 180 sztuk bydła, w tym 100 krów dojnych. Na 120 hektarach gruntów uprawiają na potrzeby paszowe pszenżyto, żyto, owies, kukurydzę, jęczmień i użytki zielone.

Na stronie AgroNews.com.pl jest link do głosowania. System liczy jeden głos z jednego numeru IP. Jeśli widzi się wyniki, to znaczy, że już oddany został głos. Telewizja Interaktywna AgroNews jako patron medialny Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, organizowanego przez KRUS we współpracy  z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy i Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, edukuje i informuje rolników o zasadach ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym.

XIX Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Na wybrane gospodarstwo można głosować do 23 września do godziny 24.00. Zwycięzca konkursu internetowego otrzyma nagrodę od sponsora konkursu –  firmy PUH Chemirol sp. z o.o. o voucher w kwocie 3 tys. złotych  na produkty z firmy, nagrodę od prezes Telewizji Interaktywnej AgroNews – statuetkę oraz voucher do spa dla dwóch osób.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz