Hala na ostatniej prostej

Reklamy

Budowa hali sportowej przy sochaczewskiej „Osiemdziesiątce” to największa tegoroczna inwestycja realizowana przez samorząd powiatowy. Społeczność Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego już nie może doczekać się na jej zakończenie, jeszcze troszkę cierpliwości i niebawem ujrzymy obiekt w całej okazałości gotowy do użytkowania.

Prace prowadzone są zgodnie z przyjętym harmonogramem. Jak informuje wykonawca, zakończyły się roboty przy skomplikowanej i nowoczesnej elewacji budynku, układany jest ostatni odcinek drogi dojazdowej wzdłuż szczytu hali. Kładziona jest tzw. opaska wokół obiektu. Zrealizowane zostały prace instalacyjne i przystąpiono do wykonywania białego montażu w toaletach. Podłoga sportowa jest położona na 70% powierzchni. Wkrótce na trybunach pojawią się krzesełka.

Realizacja tej dużej powiatowej inwestycji jest możliwa dzięki rządowemu wsparciu. Koszt zadania to ok. 9 mln złotych, przy czym 5-milionowy wkład stanowią środki Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, w którego pozyskaniu wspierał samorząd powiatowy minister Maciej Małecki. Zadanie wykonuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „HEGOR” Sp. z o.o. z Sochaczewa.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz