Festyn sportowy w gminie

fot.archiwum
Reklamy

FELIKSÓW Wójt gminy Sochaczew, Rada Gminy, prezes Klubu Sportowego Piast Feliksów oraz prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Feliksowie zapraszają w sobotę, 17 września, na Gminny Festyn Sportowy pod hasłem „Festyn sportowy w gminie”.

Początek o godzinie 15.00. Przybyłych powita Mirosław Orliński, wójt gminy, a po nim koncert zespołu Dopers. Prezentacje sportowe przeplatane będą koncertami i pokazami tanecznymi.

Tak więc po pokazie Klubu Sportowego Judo „Siódemka” na scenie wystąpi zespół P.M., a po nim pokaz Szkoły Tańca Pasjonat. O godzinie 17.30 zaprezentują się strażacy z OSP Feliksów i Wyczółki. Przedstawią pokaz ratownictwa drogowego, w którym pokażą, jak ratować ofiary wypadków drogowych. Po godzinnej prezentacji wystąpi Robert Rozum, który zagra i zaśpiewa dla uczestników. Natomiast o godzinie 19.00 rozpocznie się zabawa taneczna poprowadzona przez DJ Tefal. W trakcie festynu będą pokazy sprzętu gminnych jednostek OSP oraz policji. Nie zabraknie też pokazowego meczu brydża sportowego oraz zręcznościowego drużyn piłkarskich KS Piast Feliksów.

Dla najmłodszych przewidziano dmuchane atrakcje, z watą cukrową i popcornem, animacje Elsy i Spółka, a w nich malowanie twarzy, gry, zabawy, planszówki, robienie warkoczyków i balony. Dla wszystkich – darmowa grochówka, grill, a także lody i ciasta przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich. Organizatorzy zapraszają również gości spoza gminy Sochaczew do wspólnej zabawy.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz