Festiwal Dobrego Życia

fot.poglądowe

SOCHACZEW Aby zadbać o ciało i ducha mieszkańców Sochaczewa i okolic, realizowany jest Festiwal Dobrego Życia. To projekt, który ma na celu holistyczne zatroszczenie się o mieszkańców.

Poprzez wsparcie psychiczne proponowany jest cykl warsztatów, m.in. trening uważności, planowania i realizacji celów, zbudowania świadomości dbania o własne samopoczucie i zdrowie, kreowania nawyków, radzenia sobie z niepokojem i stresem, relaksacji, porozumienia bez przemocy, wellness oraz praktyka jogi. Są to warsztaty z psychologami i trenerami (osiem ośmiogodzinnych spotkań), które pozwolą na zapewnienie dobrostanu mieszkańcom, którzy w związku z trudną sytuacją wywołaną przez pandemię potrzebują na nowo zbudować równowagę psycho-fizyczną. Strona festiwalu –kulturadzialania.pl/festiwal-dobrego-zycia.

Pierwsze zajęcia wystartowały 17 września w LO im. F. Chopina w Sochaczewie, a 19 września w Łoskot Cafe przy ul. Traugutta. Zapisy na adres otwarty.sochaczew@gmail.com lub zgłaszać w Łoskot Cafe, przy ul. Traugutta 29, Sochaczew. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz