37-latek miał prawie cztery promile oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami

fot. policja
Reklamy
Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, którego obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie 37-latka wykazało prawie 4 promile. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zauważyli toyotę w Dachowej i zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało prawie 4 promile. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że obowiązuje go sądowy zakaz kierowania pojazdami. Nietrzeźwy 37-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Jak wytrzeźwiał usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i wbrew obowiązującemu sądowemu zakazowi. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz