Zapisz się na rajd

fot.archiwum
Reklamy

SOCHACZEW Ruszyły zapisy na XXI Rodzinny Rajd Rowerowy im. Anny i Tadeusza Krawczyków po Ziemi Sochaczewskiej.

Jedziemy w sobotę 3 września o godz. 9.00, a trasa rajdu prowadzi przez Sochaczew, ulicami: Warszawską, Traugutta, Piłsudskiego, Głowackiego. Kierujemy się na  Budki Piaseckie, potem na Mikołajew, gdzie zaplanowany jest krótki postój przy kościele. Dalej jedziemy przez Jeżówkę do Kurdwanowa, gdzie zapraszamy na  piknik rodzinny z atrakcjami przy Kościele Przemienienia Pańskiego. W drodze powrotnej jedziemy przez Wikcinek – Orłów i Sochaczew, ulicami: Boryszewską, 15 Sierpnia, Traugutta, Podzamcze, gdzie nastąpi rozwiązanie rajdu.

W rajdzie mogą wziąć udział turyści indywidualnie i grupowo (rodziny, grupy przyjaciół). Osoby poniżej 18 roku życia mogą zostać zapisane jedynie przez rodziców. Dzieci do lat 14 mogą wziąć udział w Rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.

Zgłoszenia uczestnictwa można składać  w dniach 1 sierpnia – 27 sierpnia 2022 r.

– druk zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej MOSiR www.mosir.sochaczew.pl, czytelnie wypełnić, podpisać i zeskanować,  a następnie skan przesłać mailem na adres rajd.zapisy@interia.com

druk zgłoszenia pobrać ze strony internetowej MOSiR www.mosir.sochaczew.pl, czytelnie wypełnić, podpisać i przesłać faxem na numer 0-46 862-77-59

– druk zgłoszenia pobrać w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 3, na miejscu czytelnie wypełnić i zostawić w sekretariacie.

– druk zgłoszenia czytelnie wypełnić i przesłać pocztą na adres: w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 3,  96-500 Sochaczew.

Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie Zamek, poseł Maciej Małecki, Miasto Sochaczew. W organizacji pomagają też Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, MOSiR Sochaczew i Dragon Fight Club oraz Stowarzyszenie Sochaczew Aktywni dla Powiatu.

MOSiR Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz