Tragiczny finał poszukiwań

Reklamy

JULIOPOL W środę, 17 sierpnia w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie przyjęto zawiadomienie o zaginięciu 23 – letniego Bartłomieja T., mieszkańca gminy Młodzieszyn.

Młody człowiek znikł w drodze do pracy. Przez dwa dni trwały poszukiwania zaginionego, prowadzone na szeroką skalę. Niestety finał okazał się tragiczny. W czwartek, 18 sierpnia dotarła informacja, że zostało odnalezione zostało ciało 23-latka.

Policja prosiła osoby, które widziały zaginionego mężczyznę lub znają miejsce jego pobytu o kontakt. Szukano go nie tylko na terenie gminy Młodzieszyn i powiatu sochaczewskiego, ale także na terenie całego kraju. Takie postępowanie okazało się słuszne.

Ciało 23-letniego Bartłomieja T. Zostało odnalezione na terenie Gdańska. Jak tam trafił? Nie wiadomo. To, że właśnie w Gdańsku został odnaleziony, a raczej jego ciało, jest zaskoczeniem dla jego bliskich i znajomych. Nic nie wskazywało na to, że ma takie plany.

Z ustaleń wynika, że odnalezione ciało należy do 23-latka. Zostało to potwierdzone przez jego bliskich. Nic nie wskazuje, jak ustalili wstępnie policjanci na udział osób trzecich w śmierci Bartłomieja T. Jednak co było powodem zgonu ustali policyjne śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratury – informuje asp. Agnieszka Dzik z KPP w Sochaczewie.

W dniu zaginięcia 23 – latek wyszedł z domu w Juliopolu około godziny 6.00 rano. Miał pojechać do pracy na   rowerze z biało-czerwonym oznakowaniem na ramie. Jednak jak się okazało nie dotarł do celu, czyli miejsca zatrudnienia, o czym rodzinę powiadomił pracodawca. Wszelki ślad po Bartłomieju T. się urwał. Nie nawiązał on kontaktu z rodziną.

W sprawę zaangażowała się Fundacja na Tropie im. Janusza Szostaka w Sochaczewie. Już tego samego dnia, 17 sierpnia osoby w niej zaangażowane ustaliły, że poszukiwany 23-latek nie żyje. Jeden z sygnałów w nocy podał, że przy morskim brzegu znaleziono ciało topielca. Jakie były okoliczności śmierci Bartłomieja T. ustali szczegółowe dochodzenie. Rodzinie i bliskim tragicznie zmarłego 23-latka przekazujemy wyrazy współczucia

BN

Fot. KPP Sochaczew

 

JULIOPOL W środę, 17 sierpnia w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie przyjęto zawiadomienie o zaginięciu 23 – letniego Bartłomieja Trojanowskiego, mieszkańca gminy Młodzieszyn. Policja prosi osoby, które widziały zaginionego mężczyznę lub znają miejsce jego pobytu o kontakt z KPP w Sochaczewie, tel. 47 70 55 222 lub numerem 112.

23 – latek wyszedł z domu w Juliopolu około godziny 6.00 i miał pojechać do pracy. Jednak jak się okazało nie dotarł do celu, czyli miejsca zatrudnienia, o czym rodzine powiadomił pracodawca. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Cały czas trwaja poszukiwania 23 – latka. Bartłomiej Trojanowski ma około 180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała, krótkie brązowe włosy i brązowe oczy. Nosi okulary korekcyjne. Brak informacji na temat ubioru mężczyzny w dniu zaginięcia. Może poruszać się rowerem koloru czarnego z czerwono-białym wzorem na ramie – informuje asp. Agnieszka Dzik z KPP w Sochaczewie, zaznaczająć, że do godzin wieczornych, 17 sierpnia policjanci nie natrafili na ślad zaginionego. Brak też informacji o 23 – latku.

BN

Fot KPP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz