Wojskowy piknik na Podzamczu

Fot. Bogumiła Nowak

SOCHACZEW Sochaczewskie Centrum Kultury, z okazji Święta Wojska Polskiego, zaprasza na V Piknik Wojskowy, który odbędzie się w poniedziałek, 15 sierpnia, w godzinach 15.00 – 19.00 w amfiteatrze.

W programie m.in. koncert pieśni wojskowych w wykonaniu Mundurowego Zespołu Wokalno-Instrumentalnego “Patria” i wokalistów z Sochaczewskiego Centrum Kultury, pokazy sprzętu wojskowego, żyroskop i symulator lotu, a także stoiska lotnicze, kolejowe i z militariami. Przewidzianych jest również wiele atrakcji dla dzieci: gry, zabawy i quizy o tematyce wojskowej, dmuchana zjeżdżalnia-samolot, trampoliny eurobangee oraz warsztaty kreatywne. Dodatkowo spotkanie z pilotem Witoldem Sokołem i stewardessą Martą Białą. Nie zabraknie też pysznej wojskowej grochówki.

Współorganizatorami pikniku są: 3. Warszawska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej, 38. Dywizjon Zabezpieczenia Obrony Powietrznej im. majora Feliksa Kozubowskiego, Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą oraz Centralny Port Komunikacyjny.

Piknik objął patronatem Burmistrz Miasta Sochaczew.

UM Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz