Ruszaj na rower i zapisz się na 21. Rajd Rowerowy im. Anny i Tadeusza Krawczyków!

Zapraszam na 21. Rodzinny Rajd Rowerowy po Ziemi Sochaczewskiej im. Anny i Tadeusza Krawczyków. Jedziemy w sobotę 3 września, start o godz. 9.00. Trasa rajdu liczy 36,5 kilometra, start zaplanowano na placu Kościuszki. Zapisy prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, trwają jeszcze do 27 sierpnia.

Jazda na rowerze to obecnie jedna z najpopularniejszych form rekreacji, uprawianych zarówno indywidualnie, jak i masowo. Rajdy Rowerowe to przede wszystkim wspaniałe przeżycia sportowe i turystyczne. Rodzinny Rajd Rowerowy im. Anny i Tadeusza Krawczyków od ponad 20 lat przyciąga pasjonatów rowerowych wycieczek. Zawsze wiedzie malowniczą i ciekawą trasą po Ziemi Sochaczewskiej. W tym roku trasa rajdu prowadzi przez Sochaczew, ulicami: Warszawską, Traugutta, Piłsudskiego, Głowackiego. Dalej Rajd kieruje się na Budki Piaseckie, potem na Mikołajew, gdzie zaplanowany jest krótki postój przy kościele. Dalej jedzie przez Jeżówkę do Kurdwanowa, gdzie odbędzie się piknik rodzinny przy Kościele Przemienienia Pańskiego. W drodze powrotnej trasa prowadzi przez Wikcinek, Orłów i Sochaczew, ulicami: Boryszewską, 15 Sierpnia, Traugutta, Podzamcze, gdzie nastąpi rozwiązanie rajdu.

Ten rekreacyjny przejazd prawie 37-kilometrową trasą, skierowany jest do osób w każdym wieku, zapraszamy całe rodziny!!!

W rajdzie mogą wziąć udział turyści indywidualnie i grupowo (rodziny, grupy przyjaciół). Osoby poniżej 18 roku życia mogą zostać zapisane jedynie przez rodziców. Dzieci do lat 14 mogą wziąć udział w Rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.

Zgłoszenia uczestnictwa można składać  jeszcze do 27 sierpnia 2022 r.

 ► druk zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej MOSiR www.mosir.sochaczew.pl, czytelnie wypełnić, podpisać i zeskanować,  a następnie skan przesłać mailem na adres: rajd.zapisy@interia.com;

► druk zgłoszenia pobrać ze strony internetowej MOSiR www.mosir.sochaczew.pl, czytelnie wypełnić, podpisać i przesłać faxem na numer 0-46 862-77-59;

► druk zgłoszenia pobrać w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 3, na miejscu czytelnie wypełnić i zostawić w sekretariacie;

► druk zgłoszenia czytelnie wypełnić i przesłać pocztą na adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 3,  96-500 Sochaczew.

Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie Zamek, Poseł Maciej Małecki, Miasto Sochaczew. W organizacji pomagają też Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, MOSiR Sochaczew i Dragon Fight Club oraz Stowarzyszenie Sochaczew Aktywni dla Powiatu.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz