Popłyną kajakami Wisłą

fot.podglądowe
Reklamy

WYSZOGRÓD – SUCHODÓŁ Tradycyjnie jak co roku wójt gminy Iłów zaprasza na plenerowe spotkanie pod hasłem „Płynie Wisła, płynie po iłowskiej gminie”. Spływ kajakowy trasą Wyszogród – Suchodół organizowany jest 14 sierpnia, w przededniu sukcesu w Bitwie Warszawskiej 1920 roku.

Zbiórka kajakarzy o godzinie 12.00 na Bulwarze w Wyszogrodzie. Liczba miejsc jest ograniczona, stąd rezerwacja kajaków tel. 602 265 239. Jest zarezerwowanych 12 miejsc dla mieszkańców gminy Iłów za darmo. Jednak obowiązuje tu kolejność zgłoszeń. Planowane dopłynięcie do przystani wodnej w Suchodole zaplanowane jest na godzinę 15.00.

W programie przewidziane VII Turystyczne Zawody Kajakowe o Puchar Wójta Gminy Iłów. Ponadto spotkanie motorowodniaków. Dla dzieci zaplanowano moc bezpłatnych atrakcji, a wśród nich zjeżdżalnie, bramka strzelnościowa, wata cukrowa, popcorn, kolorowe warkoczyki i malowanie buziek. W części artystycznej występ Kapeli Chłopaki do Wzięcia oraz zespołu Nasz Czas oraz solistów z Gminnego Ośrodka Kultury w Iłowie z repertuarem patriotycznym i wakacyjnym. Koła Gospodyń Wiejskich zaproszą do zakupu ich frykasów, by nabrać sił przed czekającą potańcówką na deskach, która potrwa do godziny 22.00.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz