Ponad 700 gramów narkotyków w mieszakniu sochaczewianina

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mieszkańcowi Sochaczewa u którego policjanci zabezpieczyli ponad 700 gramów narkotyków. Dzisiaj odbyło się posiedzenie sądu podczas którego zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.
Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego ustalili, że 32-letni mieszkaniec Sochaczewa posiada znaczną ilość narkotyków. W środę doszło do realizacji sprawy.

Po wejściu do mieszkania 32-latka kryminalni znaleźli w jednym z pokoi susz roślinny, biały proszek i kryształy koloru brązowego. Dodatkowo zabezpieczono prawie 7 tysięcy złotych i wagę elektroniczną. Sochaczewianin został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie zbadano i zważono zabezpieczone środki. Okazało się, że 32-latek posiadał ponad pół kilograma amfetaminy i blisko 190 gramów marihuany. Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Do sądu został skierowany wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym.

Dzisiaj rano odbyło się posiedzenie podczas którego sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu sochaczewianina na okres trzech miesięcy. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz