Podpisanie umowy w ramach programu „Pod Biało-czerwoną”

4 sierpnia 2022 roku w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie nastąpiło uroczyste podpisanie umowy w sprawie udzielenia dotacji w kwocie 4801,30 zł zł na zadanie „Zakup masztu i flagi oraz ich instalacja w msc. Młodzieszyn” w ramach projektu „Pod Biało-czerwoną”. 
Środki te zostaną przeznaczone na zakup masztu i flagi oraz ich instalację przed budynkiem Urzędu Gminy Młodzieszyn.
W podpisaniu umowy udział wzięły Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk oraz Skarbnik Gminy Młodzieszyn Małgorzata Zawadzka.
Projekt „Pod biało-czerwoną” założył sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączyli do projektu. Bardzo serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany w akcji „Pod biało-czerwoną”. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależała od mieszkańców, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, iż dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zakwalifikować do projektu i uzyskać dofinansowanie.
Już wkrótce zamontujemy maszt oraz wywiesimy flagę Narodową, która z dumą będzie powiewać nad naszą gminą.
Środki na maszty i flagi pochodzą z rezerwy budżetu państwa, a przedsięwzięcie jest realizowane pod honorowym patronatem premiera Mateusza Morawieckiego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz