Okno Sztuki zachwyciło

Fot. Bogumiła Nowak
Reklamy

SOCHACZEW W niedzielę, 14 sierpnia w Parku Chopina w Sochaczewie obrodziło artystami. Swoje prace pokazało 6 twórców, a duże stoisko przygotowały sochaczewskie Warsztaty Terapii Zajęciowej, które zaprezentowały moz pięknych, przydatnych rzeczy w domu.

Była m. in. ceramika, anioły, drewniane kwiaty, magnesy na lodówkę oraz haftowane i dziergane obrusy, serwety i bieżniki. A wszystko to wyszło spod rąk uczestników tych warsztatów.

Z kolei prace plastyczne pokazali m. in. Nela Bryłowska, Jadwiga Urbaniak, Mirosława Pabiś, Romana Borecka, Mirek Berka. Uwagę przyciągały niezwykle piękne obrazy pani Neli i Jadwigi oraz precyzyjna i autorska bizuteria oraz akwarele pani Mirosławy. Publiczność zaciekawiły bardzo fotografie z życia Uniwersytetu Trzeciego Wieku i miasta prezentowanę przez Rmanę Borecką. Z kolei Mirek pokazał swoje niezwykłe prace rysunkowe, pełne zycia i ekspresji.

W tym roku zostały jeszcze dwa spotkania z twórcami sztuki i rzemiosła artystycznego. Ostatnie finałowe spotkanie odbedzie się w niedzielę, 28 sierpnia.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz