Magia w Chodakowie

Reklamy
Tego lata projekt Artystyczne Kramnice przeniósł się do przestrzeni parkowej. Zapraszamy na kolejną letnią odsłonę już w najbliższą niedzielę. 14 sierpnia o godz. 16.00 w parku w Chodakowie na dzieci, młodzież i dorosłych czekał będzie Iluzjonista Damian Spętany.

Artysta przyjedzie do nas z programem „Figle umysłu”. Pokaz iluzji w jego wykonaniu to niesamowite show przygotowane z pasji do iluzji i świata magii scenicznej. Damian Spętany to doświadczony i utalentowany iluzjonista, który przed sochaczewską publicznością wystąpi już po raz drugi. Pokaz jest na tyle uniwersalny, że kierujemy go zarówno do młodszej jak i starszej części publiczności. Przedstawienie pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego warto się w nim zatracić. Spektakl Damiana Spętanego to niezwykła podróż do krainy fantazji, małe i duże rekwizyty, porządna dawka humoru i wspaniała oprawa muzyczna.

Przypomnijmy, że jak zawsze wszystkie wydarzenia artystyczne organizowane przez ratusz i partnerów lata w mieście są bezpłatne.

UM/Fot: damianspetany.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz