I Teresiński Rajd “Jeśli Możesz To Zawróć

fot.pixabay

13 sierpnia w gminie Teresin odbędą się dwie  imprezy motoryzacyjne. I Teresiński Rajd “Jeśli Możesz To Zawróć” oraz organizowany już po raz 3.  zlot pojazdów wyjątkowych pod hasłem Auto Moto Fest.

Natomiast Rajd nawigacyjny przeznaczony jest  dla posiadaczy i użytkowników samochodów  wyprodukowanych najpóźniej w 1992 roku. Ograniczenie nie dotyczy pojazdów produkcji polskiej.

Trasa rajdu to około sto kilometrów dróg asfaltowych i szutrowych po terenie gminy Teresin, Wiskitki, Nowa Sucha i Sochaczew. Kolumny zabytkowych samochodów i motocykli będzie można spotkać przez całą sobotę na drogach naszego powiatu.

Na uczestników czekać będą zadania związane z historią i ciekawostkami dotyczącymi naszej okolicy, które z pewnością urozmaicą przejazd.

W celu zgłoszenia uczestnictwa organizatorzy proszą o przesłanie wiadomości mail zawierającej imię i nazwisko kierowcy, imię i nazwisko pilota (nie dotyczy motocykli), markę i model pojazdu oraz rok produkcji na adres mailowy michal.odolczyk@gmail.com do 10 sierpnia do godziny 23:59.

Więcej informacji na: https://fb.me/e/oChFej0B6

re

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz