Gmina Młodzieszyn – Rodzinne Wakacje pełne wrażeń

Reklamy

Wakacje to czas na który wszyscy czekają, piękna pogoda zachęca aby wykorzystać ten czas jak najlepiej! W związku z tym Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk po raz kolejny zaprosiła mieszkańców gminy Młodzieszyn do udziału w  jednodniowych wyjazdach wakacyjnych. W tym roku nastawiliśmy się na wielkie przygody. W programie wycieczek były wyjazdy do parku rozrywki Mandoria, Julinka i parku wodnego Suntago. Wójt Gminy zapewniła bezpłatny transport, uczestnicy ponosili tylko koszt biletu wstępu.

Pierwsza wycieczka obyła się do Mandorii, parku rozrywki dla całej rodziny, w którym były atrakcje zarówno dla małych dzieci, jak i starszych odkrywców. Kierując się tym hasłem wspaniałej zabawie dały się porwać dzieci jak i ich rodzice. Czas spędzony w Mieście Przygód stanie się na pewno wyjątkowym rodzinnym wspomnieniem.  Kolejny wyjazd odbył się do parku rozrywki w Julinku, który funkcjonuje na terenie dawnej Bazy Cyrkowej i podobnie jak w tamtym roku skradł serca nie tylko najmłodszych uczestników wycieczki, ale również i dorosłych.  To magiczne miejsce jest połączeniem wypoczynku w naturze z beztroską zabawą dla całej rodziny. Wycieczką kończącą „Rodzinne wakacje z Gminą Młodzieszyn” był wyjazd do parku wodnego Suntago.  Warto było czekać! Zabawa była świetna a dzieci zachwycone. Wszyscy oddali się wodnemu szaleństwu.

Cytat: „W tamtym roku „Rodzinne wakacje z Gminą Młodzieszyn” cieszyły się dużym powodzeniem, dlatego zorganizowaliśmy je w tym roku po raz drugi.  Piękna pogoda i wspaniałe nastroje towarzyszyły mieszkańcom podczas wszystkich wyjazdów. Jestem bardzo zadowolona, że w taki sposób mogliśmy urozmaicić letni wypoczynek naszym mieszkańcom.”

UG

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz