Świetna zabawa na zakończeniu lata w Młodzieszynie

Pozytywne emocje minionego weekendu długo będą nam towarzyszyć, a to dzięki wspólnej zabawie 20 sierpnia na „Zakończeniu lata w Młodzieszynie”. Mimo, że prognozy pogody nie były optymistyczne mieszkańcy naszej gminy oraz całego powiatu, jak zawsze nie zawiedli. Z minuty na minutę było nas coraz więcej i dzięki pięknej pogodzie wszyscy mogli cieszyć się wspaniałą zabawą.

Oficjalnego otwarcia dokonała  Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk, która wspólnie z Sekretarz  Gminy Anną Sobieraj, Skarbnik Gminy Małgorzatą Zawadzką oraz Przewodniczącym Rady Gminy Sławomirem Makowskim przywitali wszystkich zgromadzonych, życząc wspaniałej zabawy.

Następnie stery przejął Daniel Janiak, który wzorowo poprowadził całe wydarzenie.

Sobotniego wieczoru repertuar na scenie był różnorodny. Jako pierwsza zagrała Folk Kapela Góralska Hora, dzięki której poczuliśmy się jak na Krupówkach w Zakopanem, gdyż zespół przyjechał do nas spod samiuśkich Tater. Po góralskim zespole wystąpił Robert Rozum, który na rynku disco zadebiutował singlem „Prawdziwa i jedyna”. Następnie przenieśliśmy się na biesiadę cygańską z zespołem Talizman. Nie zabrakło barwnych strojów i muzyki, która porwała wszystkich do tańca. Drugą połowę występów zdominowały rytmy disco… Paula i Angelika z zespołu Topky przyciągnęły jeszcze więcej publiczności pod scenę. Emocje sięgnęły szczytu, kiedy na scenie pojawił się zespół Bayera. Fantastyczna, disco polowa grupa sprawiła, że wszyscy znakomicie się bawili i wspólnie z zespołem śpiewali najbardziej znane przeboje. Radek, lider zespołu dostarczył wszystkim wielu wrażeń. Ostatnim zespołem była formacja Pudzian Band, której charyzmatyczny wokalista Krystian Pudzianowski zrobił wielkie show i porwał wszystkich do wspólnej zabawy. Największą niespodzianką i atrakcją było to, że wszystkie zespoły zapraszały publiczność a przede wszystkim dzieci na scenę. Sprawiło to wszystkim dużo radości, a dla najmłodszych fanów było to okazją do poznania znanych gwiazd disco. Świetne nastroje i wspaniała zabawa towarzyszyła nam do późnych godzin nocnych.

Dla wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji. Dla dzieci przygotowane były darmowe dmuchańce, fotobudka, malowanie twarzy, tatuaże, balony i animacje, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Prawdziwe szaleństwo poczuliśmy jednak podczas Eksplozji Kolorów przygotowanej dla dzieciaków.

Trochę starsi mogli sprawdzić swoje umiejętności na mobilnej strzelnicy. Na zgłodniałych czekały punkty gastronomiczne oraz stoiska z lokalnymi przysmakami Kół Gospodyń Wiejskich „Kamionki” i „Harde Babki”. Nie zabrakło także punktów handlowych z zabawkami, a także z rękodziełem wykonanym przez pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. W punkcie medycznym można było zmierzyć ciśnienie i poziom cukru.

Impreza nie byłaby udana, gdyby nie pomoc i współpraca wielu osób odpowiedzialnych za organizację wydarzenia. Dziękujemy jednostkom OSP z terenu gminy za pomoc w przygotowaniach, za zabezpieczenie przeciwpożarowe, dziękujemy Policji oraz zabezpieczeniu medycznemu za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem. Dziękujemy pracownikom technicznym, którzy do końca imprezy byli w gotowości.

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz