Wypadek śmiertelny w Sarnowie

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie wyjaśniają przyczyny i okoliczności wczorajszego śmiertelnego wypadku drogowego do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 577 w Sarnowie. W wyniku zderzenia pojazdu osobowego z ciągnikiem siodłowym zginęła 29-letnia mieszkanka powiatu sochaczewskiego. Apelujemy do wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Wczoraj około 13.30 do sochaczewskiej komendy wpłynęła informacja o wypadku drogowym do którego doszło w Sarnowie na drodze wojewódzkiej nr 577.

Z wstępnych ustaleń wynika, że 29-latka kierująca volkswagenem zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z ciągnikiem siodłowym wraz naczepą. Kobieta zginęła na miejscu, kierowca pojazdu ciężarowego został przewieziony do szpitala. Przeprowadzone badanie na obecność alkoholu w organizmie wykazało, że był trzeźwy.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego. Droga wojewódzka nr 577 była zablokowana przez kilka godzin, ale kierowcy mogli korzystać z wyznaczonych objazdów.

Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz