Zapraszamy na V edycję marszu nordic walking

fot.pixabay
Reklamy
Zapraszamy do udziału w piątej edycji Sochaczewskiego Marszu Nordic Walking. Wspólny spacer z kijami odbędzie się w sobotę 30 lipca. Zapisy prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Na uczestników czeka do pokonania trasa o długości 12,5 km. Start i meta marszu będą zlokalizowane w Stodole nad Bzurą w Kozłowie Biskupim.

Zbiórkę zaplanowano o godz. 9.30 w parku im. Fryderyka Chopina przy ul. Podzamcze. Tam czynne będzie biuro zawodów, gdzie zapisani uczestnicy odbiorą pakiety startowe. Każdy otrzyma pamiątkową koszulkę, z nadrukiem „Sochaczew bądź w centrum sportu”, w tym roku będą one miały kolor niebieski (lodowy błękit) oraz certyfikat udziału w marszu wraz z mapą jego trasy. O godz. 10.00 uczestnicy pojadą autobusem do Stodoły nad Bzurą.

Transport zapewni Zakład Komunikacji Miejskiej. Dla zainteresowanych przewidziany jest również powrót. Planowany wyjazd w stronę miasta w okolicach godz. 14.00-15.00.

Zapisy uczestników prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Karty zgłoszeniowe można pobrać ze strony www.mosir.sochaczew.pl, a następnie wypełnione i podpisane złożyć w sekretariacie pływalni „Orka” przy ul. Olimpijskiej 3 lub przesłać je w formie elektronicznej mailem na adres: mosir@mosir.sochaczew.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz