ST. POST. JULIA JAKUBASIK NAJLEPSZA WŚRÓD KOBIET W BIEGU NA 10 KM!

W ubiegłą sobotę w Sochaczewie odbył się IX Bieg Cichociemnych. Wzięła w nim udział policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie i osiągnęła najlepszy wynik wśród kobiet na dystansie 10 kilometrów. Gratulujemy naszej koleżance i życzymy kolejnych sukcesów!

W ubiegłą sobotę w Sochaczewie odbył się IX Bieg Cichociemnych organizowany przez UKS Dragon Fight Club i Burmistrza Miasta Sochaczew. Ten, kto miał okazję choć raz wziąć w nim udział, wie, że nie jest to lekka przebieżka. Jest wyzwaniem wymagającym skupienia, koordynacji i samozaparcia.

W biegu wzięła udział st. post. Julia Jakubasik z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Nasza koleżanka poradziła sobie bardzo dobrze, mimo iż zmęczenie dawało o sobie znać, a pokonywanie przeszkód czasami przysparzało trudności. Ostatecznie Julia dobiegła do mety osiągając najlepszy wynik wśród kobiet na dystansie 10 kilometrów.

Julia ma 23 lata, ale dała się poznać jako sumienna policjantka i bardzo dobra koleżanka z wyjątkowym poczuciem humoru. W Policji służy 2,5 roku. Obecnie jest policjantką wydziału kryminalnego i zajmuje się wyjaśnianiem wypadków drogowych do których doszło na terenie powiatu sochaczewskiego.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz