Sprawnie realizowany projekt

Reklamy

Prace przy budowie nowoczesnej hali sportowej wraz z łącznikiem przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie postępują w bardzo szybkim tempie. Nowoczesna elewacja i sam środek hali robią coraz większe wrażenie.

Już niebawem obiekt będzie służył szkole i nie tylko do uprawiania różnych dyscyplin takich jak choćby: piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna czy siatkówka. – Poza tym powstaną dwie nowoczesne sale fitness i siłownia, które jako wykonawca zaopatrzymy w odpowiedni sprzęt. Na zewnątrz prace przy elewacji zmierzają do końca i w dwa tygodnie powinny być zakończone. Równolegle wykonywane są drogi i parkingi oraz nowe ogrodzenie powstaje od ul. Głowackiego wraz z bramami i furtką. Wewnątrz zakończyliśmy akustykę ścian i sufitów, zamontowano stolarkę drzwiową i weszliśmy w pozostałe prace wykończeniowe. Wszelkie instalacje wewnętrzne zostaną ze sobą połączone do końca lipca, gdzie pozwoli nam to na zamknięcie sufitów podwieszanych na już istniejącej konstrukcji oraz ułożyć płyty kasetonowe – mówi Michał Felczak, kierownik budowy – Termin umowy z inwestorem mija z końcem listopada br., jednak dziś śmiało mogę powiedzieć, że prace zakończymy na początku października i zostaną formalności związane z odbiorem, aby budynek był zdany do użytkowania – podkreśla kierownik.

Realizacja tej dużej powiatowej inwestycji stała się możliwa dzięki rządowemu wsparciu. Koszt zadania to ok. 9 mln złotych, przy czym 5-milionowy wkład stanowią środki Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, w którego pozyskaniu wspierał samorząd powiatowy minister Maciej Małecki. Zadanie wykonuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „HEGOR” Sp. z o.o. z Sochaczewa.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz