Ruszyły letnie imprezy

Fot. Bogumiła Nowak
Reklamy

SOCHACZEW w miniony weekend rozpoczęło się artystyczne lato a z nim letnie imprezy w Parku Chopina, w parku w Chodakowie  i w Parku Garbolewskiego. Już w sobotę, 2 lipca zaprezentowana została rekonstrukcja „Ogniem Mieczem i Łukiem”, a w niej walki rycerskie, strzelanie z łuku oraz wystrzały z samopałów.

Wparku w Chodakowie odbył się też koncert Sochaczewskiej Orkiestry Akordeonowej pod dyrekcją Ludwika Skrzypka. Zaprezentowane zostały słynne szlagiery i tanga w tym „Libertango” Astora Piazzoli. Śpiewał do nich Piotr Milczarek. W Parku Garbolewskiego wystąpiła Sochaczewska Orkiestra Dęta  pod dyrekcją Justyny Piątkowskiej – Duraj. Zagrała utwory z repertuaru muzyki rozrywkowej i marsze. Wystąpił też Beat Box G&B – Technical Sound’s z Radomia.

Natomiast w tym tygodniu w sobotę, 9 lipca zawody MMA – Almma Rycerska w amfiteatrze, a następnego dnia w Parku Chopina Rekonstrukcje historyczne „Nauka w średniowieczu i erze wielkich odkryć geograficznych”. Z kolei w Chodakowie   „Artystyczne Kramnice”, a w nich Teatr pod Orzełkiem ze spektaklem dla dzieci „Trzy razy królewna, trzy razy smok”. W Parku Garbolewskiego powtórka koncertu orkiestry akordeonowej z 2 lipca. Przez wszystkie niedziele – 3, 10, 17, 24 i 31 lipca wakacyjne Okno Sztuki. Tak jak w ubiegłym roku podzielone na trzy lokalizacje. W Parku Chopina w godzinach 15.00 18.00, w parku w Chodakowie – 15.30 – 18.30, a w Parku Garbolewskiego – 16.00 – 19.00.

 BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz