Przebudowa ul. Rębowskiej

fot.podglądowe, pixabay

WYSZOGRÓD Koniec lipca to długo oczekiwany przez mieszkańców remont i przebudowa ul. Rębowskiej w Wyszogrodzie. To główna droga przebiegająca przez centrum miasta. Od dawna Wyszogrodzianie i turyści żalili się, że jak na główną, grodzką magistralę, jej stan pozostawiał wiele do życzenia. Nierówny bruk, dziury, wyrwy, a po deszczu ogromne kałuże.

Przebudowa ruszyła w poniedziałek, 18 lipca. W pierwszym etapie wystąpią miejscowe utrudnienia przy przejściach dla pieszych – zarówno na jezdni, jak i na chodnikach. Natomiast od środy, 20 lipca rozpoczęło się frezowanie nawierzchni jezdni.

Ulica Rębowska nie pozostaje całkowicie zamknięta dla zaopatrzenia punktów działalności gospodarczej znajdujących się przy niej. Jednak główny ruch i dostęp do remontowanego terenu odbywa się poprzez ulice – Płocką, Niepodległości, Czerwińską, Okólną, Klasztorną, Narutowicza, Mickiewicza i Rynek.

Prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość i zachowanie ostrożności podczas ruchu na głównej ulicy naszego miasteczka w czasie trwania remontu. Zdajemy sobie sprawę, że będzie to spore utrudnienie w funkcjonowaniu dla nas wszystkich, ale na pewno po zakończonej inwestycji poprawi się stan techniczny i estetyczny drogi, a co za tym idzie, także komfort z jej korzystania – informuje Urząd Gminy w Wyszogrodzie.

Jest nadzieja, że ta droga w końcu nie będzie straszyć kierowców.

BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz