ODPOWIEDZĄ ZA WŁAMANIE I USIŁOWANIE WŁAMANIA

fot.policja
Reklamy
Policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu dwóch mężczyzn, którzy usiłowali włamać się do pomieszczenia gospodarczego, a dzień wcześniej włamali się do domu jednorodzinnego mieszczącego się na tej samem posesji. Mieszkańcy gminy Sochaczew usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
W ubiegłym tygodniu do komendy wpłynęła informacja, że dwaj mężczyźni próbują włamać się do jednego z pomieszczeń na posesji w gminie Sochaczew. Na miejscu funkcjonariusze zauważyli, że włamywacze uciekają, więc ruszyli za nimi w pościg. Krótko po tym, dwaj mieszkańcy powiatu sochaczewskiego zostali zatrzymani. W trakcie dalszych czynności okazało się, że dzień wcześniej sprawcy włamali się do domu na tej samej posesji i ukradli czajnik elektryczny.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszeli zarzuty. Mieszkańcy gminy Sochaczew będą odpowiadać za włamanie i usiłowanie włamania, którego dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz