Muzyka ciszy w kinie letnim 21 sierpnia

Reklamy
Seans filmu „Muzyka cichy”, w ramach Sochaczewskiego Kina Letniego, w pierwotnym terminie 23 lipca nie odbył się. Powodem tego były niesprzyjające warunki atmosferyczne – ulewny deszcz. Organizatorzy przełożyli projekcje. Film zostanie wyświetlony na plaży miejskiej w niedzielę 21 sierpnia. Początek o godz. 21.00.

Bezpłatny, otwarty dla każdego seans kinowy pod chmurką to stały element oferty ratusza, z jaką wychodzi latem do mieszkańców. Kino plenerowe nad Bzurą to 120 leżaków, darmowy popcorn, konkursy z nagrodami i dobra, rodzinna zabawa.

„Muzyka ciszy” to film z 2017 roku, amerykańsko-włoska produkcja opowiadająca historię wybitnego śpiewaka Andrea Bocellego (Toby Sebastian), który urodził się z nieuleczalną chorobą oczu, na skutek której w wieku 14 lat stracił wzrok. Dorastał na farmie, gdzie sprzedawał maszyny rolnicze, ale dzięki ogromnej determinacji i niesamowitemu talentowi wzniósł się ponad ograniczenia, a jego muzykę pokochał cały świat. W filmie występuje m.in. Antonio Banderas.

Wcześniej zapraszamy na plaże miejską na dwa inne filmy. W sobotę 6 sierpnia odbędzie się projekcja „Przełęczy ocalonych”, 20 sierpnia pokazany zostanie obraz „Cast away – poza światem”.

um

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz