Letnie kino powiatowe trwa

fot.podglądowe

Za nami kolejne projekcje filmowe w ramach Powiatowego Kina Letniego. W każdej gminie powiatu sochaczewskiego mieszkańcy mogą liczyć na kino pod chmurką. Zaplanowaliśmy łącznie 18 projekcji filmowych. Co istotne, tytuły wybierają sami mieszkańcy, poprzez głosowanie na stronie facebooka Starostwa. A do wyboru jest aż 40 kinowych tytułów.

Ostatnie dwie projekcje odbyły się w miniony weekend. Inauguracja Powiatowego Kina Letniego zaś miała miejsce dwa tygodnie temu, a więc 4 projekcje już za nami. W piątkowy wieczór, 8 lipca o godz. 21.30 odbyła się projekcja przy świetlicy wiejskiej w Wężykach. Wyświetlono „Bodyguard i żona zawodowca”. Natomiast, następnego dnia w niedzielę, 10 lipca przy Szkole Podstawowej w Wężykach można było obejrzeć film „Kochając Pabla Nienawidząc Escobara”.

Na każdy przygotowany seans wstęp jest wolny a dla wszystkich czekają darmowe leżaki i popcorn. A przed nami najbliższe seanse – 15 lipca (piątek) w Załuskowie i 16 lipca (sobota) na terenie OSP Brochów.

– Bardzo się cieszę jako pomysłodawca, że Powiatowe Kino Letnie od samego początku tak fajnie się sprawdza. Nie ukrywam, że sam jestem świadkiem bardzo pozytywnych reakcji mieszkańców powiatu sochaczewskiego, którzy bardzo chętnie odwiedzają lokalizacje i w ten sposób spędzają piątkowe i sobotnie wieczory. Podziękowania dla starosty Jolanty Gonta wraz z Zarządem Powiatu i pracownikami Starostwa Powiatowego w Sochaczewie za realizację tego projektu. Już teraz zapraszam na kolejne projekcje Powiatowego Kina Letniego, bo to fantastyczny projekt w te wakacje – zachęca Daniel Janiak, radny powiatowy.

Projekt realizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz