Kubańskie rytmy w niedzielne popołudnie

Reklamy
To ostatni, trzeci koncert w ramach IV Sochaczewskiego Festiwalu Folklorystycznego. W niedzielę 17 lipca o godz. 19.00 w amfiteatrze zagra Jose Torres z formacją Havana Dreams.

Będzie to spotkanie z gorącą, niezwykle energetyczną muzyką kubańską. Zespół zaprezentuje zróżnicowany program artystyczny, oddający klimat ulic Hawany. Zapowiada się muzyczne show angażujące publiczność do wspólnej zabawy.

Gwarantuje ją Jose Torres, artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych, od wielu lat mieszkający na stałe w Polsce. Jest założycielem pierwszej w Polsce orkiestry salsowej „Jose Torres y Salsa Tropical”. Występując od ponad 30 lat na polskiej scenie muzycznej, współpracował z wieloma gwiazdami estrady m.in. Marylą Rodowicz, Kayah, Ewą Bem, Urszulą, Maanam, Ryszardem Rynkowskim, Stanisławem Soyką, Grzegorzem Ciechowskim, Raz Dwa Trzy, Mietkiem Szcześniakiem, Blue Cafe i wieloma innymi. Koncertował i nagrywał również z czołówką muzyków jazzowych: Tomaszem Stańko, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną, Leszkiem Możdżerem.

UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz