Czy w końcu nastąpi przełom w sprawie Iwony Wieczorek? Tropy wskazane przez Janusza Szostaka pomogą w wyjaśnieniu zaginięcia?

Reklamy

W piątek 16 lipca 2010 roku Iwona Wieczorek szykowała się na wieczorną imprezę. W sobotę 17 lipca 2010 roku zniknęła nie pozostawiając żadnego śladu, który mógłby doprowadzić do wyjaśnienia tej sprawy.  W przyszłym tygodniu mija 12 lat od tajemniczego zniknięcia Iwony, a śledczy z Archiwum X ustalili nowe fakty „których nikt się nie spodziewał”. Czy są o krok od rozwiązania tajemniczego zaginięcia?  

Mimo, że od zaginięcia Iwony Wieczorek minęło już tyle lat, śledztwo właściwie utknęło w martwym punkcie. Przez lata nikomu nie zostały postawione zarzuty, nikt nie został zatrzymany przez policje w charakterze podejrzanego. Jak podaje “Fakt” krakowskie Archiwum X, czyli Małopolski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Krakowie pozyskał nowe informacje w sprawie, które być może umożliwią poznanie prawdy o tym co stało się z Iwoną Wieczorek. Prokuratura z uwagi na dobro prowadzonego postępowania nie udziela szczegółowych informacji na temat nowych ustaleń w sprawie.

Więcej na stronie: crime.com.pl: 

Czy w końcu nastąpi przełom w sprawie Iwony Wieczorek? Tropy wskazane przez Janusza Szostaka pomogą w wyjaśnieniu zaginięcia?  

Aleksander Szostak

fot. Janusz Szostak, Aldona Błaszczyk-Szostak, archiwum Fundacji Na Tropie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz